Володимир Дантес і Надія Дорофєєва

14 липня

Володимир Дантес і Надія Дорофєєва


8 липня 2015 року відбулось весілля українського співака Володимира Дантеса та солістки групи «Время и стекло» Надії Дорофєєвої. 


Пропозицію вийти заміж Надя отримувала двічі. Перший раз це було за три роки до весілля. Тоді Дантес організував цілий квест з завданнями, в кінці якого Надя отримала каблучку. Однак після цього організувати весілля парі не вдавалось по різним причинам. І Володя, вирішивши що пройшло занадто багато часу після пропозиції вийти заміж, зробив сюрприз для Наді, подарувавши їй каблучку вдруге. 


Виїзна церемонія відбулась в заміському комплексі поблизу Києва. До вівтаря Надю вів її продюсер Потап, оскільки батько на весілля приїхати не зміг. 


Весілля було оформлене в лавандовому стилі. Для гостей був встановлений дрескод в розовому, фіолетовому та бірюзовому кольорах. В Україні лаванда росте лише в Криму, тому мама Наді автобусом передавала пакети з квітами. 


На Наді була красива ніжно біла сукня, яка чудово підкреслювала її фігуру. Дантес для весілля обрав чорний класичний костюм. 


Серед зіркових гостей на весілля були запрошенні: Потап, Настя Каменських, Катя Осадча, Віталій Козловський та Олексій Завгородній. Ведучим весілля був Анатолій Анатоліч.

Переглядів: 1924