Вибір ресторану для весілля – відповідальне рішення

Вибір ресторану для весілля – відповідальне рішення

Від місця проведення весілля багато в чому залежить атмосфера весілля і загальне враження гостей про нього. А це говорить про те, що до вибору ресторану потрібно поставитися більш ніж просто відповідально. Портал «Моє весілля» розповість, як швидко визначитися з цим питанням і зробити в результаті правильне рішення. Розглянемо всі етапи цього важливого процесу.

Перший етап

З чого починається вибір ресторану для весілля?

 • По-перше, наречений і наречена повинні розрахувати бюджет, який вони можуть витратити на той чи інший ресторан.
 • По-друге, молодята повинні визначитися з точною кількістю гостей, які будуть запрошені на весілля.
 • По-третє, слід вирішити, яка кухня підійде Вам і Вашим гостей. Тому постарайтеся дізнатися смакові переваги запрошених або ж просто виберіть універсальний варіант закладу. Адже китайська або середземноморська кухня може сподобатися далеко не всім.

Всі перераховані вище критерії допоможуть відкинути непотрібні варіанти і швидше прийняти рішення. Далі потрібно зателефонувати в обрані Вами закладу і запитати у адміністратора, чи вільні вони у тих датах, які Вам потрібні, також дізнайтеся про ціни, розмірах бенкетного залу та інші визначні Вас параметрах. В результаті молодята зможуть скласти список ресторанів, більш-менш для них відповідних.

Вибір ресторану для весілля - відповідальне рішення

Другий етап

На другому етапі Ви повинні поїхати і самостійно подивитися всі ресторани, які Вам сподобалися. На що треба звернути увагу?

 • Зовнішній вигляд і наявність місця зовні. Наприклад, Ви хочете організувати виїзну реєстрацію або зробити салют. Отже, біля ресторану повинна бути територія, яка дозволить реалізувати подібні плани.
 • Зовнішній вигляд в середині. Бенкетний зал повинен виглядати красиво та естетично приємно, адже весілля все-таки хочеться провести в гідному місці.
 • Наявність туалетів, місця для паління, парковки, кондиціонерів, місця для танців в залі. Все це повинно бути в ресторані для зручності гостей і самих молодят.

Вибір ресторану для весілля - відповідальне рішення

Третій етап

Далі необхідно особисто поспілкуватися з адміністратором ресторану. Портал «Моє весілля» рекомендує говорити з тією людиною, яка буде працювати саме в день Вашого весілля. Якщо його не буде, тоді обов’язково зробіть це пізніше. У адміністратора слід дізнатися і уточнити наступні нюанси:

 • Ціна на одну людину.
 • Час, до якого працює заклад.
 • Чи потрібно орендувати весь ресторан. Це питання важливе, тому що мало кому хочеться святкувати своє весілля поруч з іншими відвідувачами. З такого приводу потрібно займати або ізольоване приміщення, або все приміщення, якщо окремого залу немає.
 • Питання про терміни внесення і розмірах передоплати.
 • Наявність святкового меню, а також можливість принести свої напої, закуски, фрукти.
 • Можливість прикрасити бенкетний зал. Якщо Ви хочете влаштувати тематичне весілля, то, швидше за все, Вам точно доведеться декорувати зал. Деякі ресторани забороняють або ж дуже обмежують таку можливість. Тому уточніть це питання. Крім того, дуже добре, якщо Ви побачите, які скатертини є в наявності біля ресторану і на якому посуді буде подана їжа, щоб потім ці моменти не стали для Вас повною несподіванкою.

Пам’ятайте, що рішення про вибір закладу для весілля є для Вас дуже важливим, і тому краще не поспішайте. Однак якщо після третього етапу, Ви були повністю задоволені всім, що побачили, а потім почули від адміністратора, тоді зупиняйтеся на такому варіанті і бронюйте ресторан. Він точно Вам підходить! Успіхів!

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *