Як красиво оформити весілля в червоному кольорі

Як красиво оформити весілля в червоному кольорі

Червоний колір завжди порівнюється з пристрастю та коханням. Тому досить символічно організовувати весілля саме з використанням червоного кольору в декорі та аксесуарах. Цей колір випромінює сильну енергетику, він надихає на високі почуття та дарує людям хороший настрій. Тому, вибравши червоний колір кольором власного весілля, ніколи не розчаруєтесь.

Головним аксесуаром нареченої безумовно є весільний букет. В його оформлення можна використати червоні троянди, самих або ж в поєднанні з іншими квітами. Це можуть бути тюльпани, маргаритки, гвоздики чи маки. Декорувати весільний букет можна за допомогою червоної атласної ленти. Бутоньєрки для нареченого та дружбів можна зробити з використання стилю весільного букету та підтримавши червону тенденцію весілля. 

Прикрасити живими квітами червоних кольорів можна не тільки букет нареченої, а й арку для вінчання, квіти на столах та декоративні прикраси в бенкетному залі. Екстравагантно будуть доповнювати їхнє оформлення білосніжні бусинки, біле мереживо та фатін. Стільці, які будуть обтягнуті білосніжним атласом та прикрашені декоративним червоним бантом, лише доповнять пристрасне весілля. Як красиво оформити весілля в червоному кольорі

В своєму образі наречена також може використати вкраплення червоного кольору. Біжутерія, діадема або ж деталі весільного плаття можуть бути виконанні в насиченому червоному кольорі. Для нареченої з сміливим характером, яка любить експериментувати, є варіанти червоного весільного плаття, яке не тільки здивує гостей на весіллі, а й приголомшить нареченого. До речі, наречений також може підтримати вибраний колір весілля, він може обрати краватку або метелика в червоному кольорі.

Образ дружок також варто продумати до деталей. Їхні плаття можуть бути однакового покрою та з однакової тканини. Колір тканини може бути червоний, або з яскравими червоними акцентами. В їхніх зачісках красиво будуть дивитись живі квіти, ті самі, які використовуються в букеті та бутоньєрках.

Якщо весільні запрошення зробити також в червоному стилі, то вони можуть натякнути гостям на встановлений дрес-код на весіллі. Адже, це буде просто чарівно, коли гості підберуть свої наряди згідно стилю весілля.  Іменні картки та  подаруночки для гостей також повинні бути виконанні з врахуванням загального декорування весілля, там з максимальний використанням яскравих відтінків червоного кольору.

Якщо весілля буде проводитись влітку, то яскравими елементами декору стануть фрукти на фуршетному столі. Полуниці, черешні та суниці – це буде природній червоний акцент, який безумовно вллється в загальний стиль червоного весілля.

Відчуття радості та приємні емоції гостям подарують солодощі на весіллі. При їх замовленні обов’язково потрібно вказати бажану кольорову гамму.  Весільний торт може бути абсолютно червоним або ж білосніжним з червоними акцентами такими як квіти, банти чи полуниці. Класичні солодощі на весіллі можна доповнити стильними капкейками, які будуть оформлені тематичними фруктами.

Для наречених, які володіють сильним темпераметром та яких переповнює пристрасть, чудово підійде весілля в червоному кольорі.