Як обрати весільне плаття

Як обрати весільне плаття

Кожна дівчина мріє в день свого весілля виглядати наче принцеса. Тому до вибору весільного плаття слід віднестись досить серйозно, так як від практично від нього залежить весь образ нареченої. На ринку весільної моди є дуже широкий асортимент весільних плать, які ваблять своїм різноманіттям.

Традиційним є білий колір весільної сукні. Це класика, яка була трендом протягом десятків або й сотні років. На сьогодні є досить популярним є вибір весільного плаття різних кольорів, які є відтінками білого. Колір айворі, або колір слонової кістки надасть весільному вбрані нареченої витонченості та елегантності, та створить чарівні ефекти загальному стилю. Ніжний молочний колір плаття надасть нареченої ніжності, легкості та романтичності.

Як обрати весільне плаття

Окрім кольору асортимент весільним сукням надає мереживо, його часто поєднують з такими тканинами як шовк, атлас, тафта та фатін. Їхнє поєднання буває різним. Наприклад, корсет плаття прикрашають мереживом, а на низ дають фатін або тафту. Або ж корсет роблять з ніжною тканини, а низ плаття оформлюють мереживом.

Для оздоблення весільних суконь часто використовують бісер, намистинки, паєтки та інші дрібні прикраси. Красивим їхнім поєднанням оздоблюють корсети наречених, а також в такому ж поєднанні оздоблюють низ плаття.

Також важливим фактором різновиду весільних суконь є їхня довжина. Традиційною вона є на весь зріст нареченої. Однак, сміливі дівчата, які прагнуть відрізнятись від стандартів в день власного весілля, обирають короткі весільні сукні. Короткі весільні сукні часто оздоблюють вишивкою, драпіровкою та мереживом.

Вибір плаття залежить від характеру нареченої. Якщо дівчина має королівський характер, то їй краще обрати плаття прикрашене перлами, бісером, декоративними камінням сваровскі. Для дівчини з спокійним характером підійде весільна сукні з мереживом, ніжними узорами чи плаття з шовку. Якщо наречена має енергійний характер, їй можна підібрати плаття, яке оздоблене вишивкою в народному стилі.

Досить популярним є вибір весільного плаття в залежності до стилю весілля. Якщо весілля буде проходити в ретро стилі, то плаття повинне бути відповідним. Таке плаття сміливо може доповнюватись капелюшком чи вуалью. Для весілля, яке буде проходити в народному стилі, наречена може обрати плаття, яке оздоблене вишивкою з маків чи вишитими наробними елементами. Якщо весілля буде проходити в грецькому стилі, наречена має обрати весільне плаття такого ж стилю. Воно може бути оздоблене плавними м’якими лініями, завищеною талією та кількома шарами тканини для низу плаття.

Як обрати весільне плаття

Однак, вибір весільного плаття – це особистий вибір кожної нареченої. Самий основний фактор, на який вона повинна опиратись при виборі сукні, є її комфорт, зручність та відчуття самої себе в ньому. Адже, весілля це її день, день в якому вона є принцесою чи навіть королевою, і виглядати вона повинна так, як вона мріяла все своє життя. Саме наречена має випромінювати щастя, радість та кохання в день свого весілля, і плаття їй повинне в цьому допомагати.