Як правильно організувати розсадження гостей

Як правильно організувати розсадження гостей

Підготовка весільного бенкету включає в себе безліч різних аспектів – від складання меню до декорування залу. Одним із всіх аспектів планування весілля є розсадження гостей на весіллі. Для того щоб і гості, і молодята відчували себе комфортно на весільному вечорі, до питання розсадження необхідно підійти ґрунтовно і постаратися продумати всі дрібні деталі цього питання.

Перше, на що варто звернути увагу – порядок розсадження гостей. При великій кількості запрошених просто неможливо посадити кожного з них поруч з нареченим і нареченою. Як правило, ближче всього до молодятам розміщують батьків, близьких родичів і друзів, інших гостей можна розсадити на свій розсуд. Як правильно організувати розсадження гостей

Варто згрупувати гостей так, щоб коло їхніх інтересів хоч трохи збігався, щоб вони не нудьгували за столом мовчки і їм було б про що поговорити. Можливо, це будуть родичі з боку нареченого чи нареченої, компанія друзів або колег. Не завжди виходить зібрати за одним столом добре знайомих людей, тому якщо в компанію доведеться додати нові обличчя, варто познайомити їх один з одним, щоб уникнути незручних моментів і напруги за столом.Варто врахувати і той факт, що серед запрошених можуть бути люди, які не симпатизують один одному, тому щоб уникнути конфліктів не варто садити їх за один стіл. Потрібно дотримати за столом гендерний баланс – тобто, рівна кількість чоловіків і жінок, і садити їх прийнято через одного. 

Що стосується розміщення гостей по залу, то бажано, щоб з будь-якого місця гість міг бачити наречених і не сидів до них спиною. У цьому допоможе грамотна розстановка столів у залі. Потрібно спланувати розсадження так, щоб столи не були розміщені близько до звукової апаратури або в проходах на кухню чи вбиральню. Бажано забезпечити вільний доступ до будь-якого місця, гість не повинен відчувати себе скуто і тісно. Особливо це важливо для гостей з дітьми, так як їм часто доведеться виходити з-за столу. Крім того, варто дізнатись, чи будуть діти сидіти з батьками, або ж варто організувати для них окремий дитячий стіл з тематичними частуваннями та розвагами. Можливо, так маленьким гостям буде веселіше, а дорослі зможуть трохи розслабитися та відпочити. Як правильно організувати розсадження гостей

І звичайно ж, варто подбати про нумерацію столиків, плані та картках розсадження гостей, щоб кожен з них сів на своє місце і зміг швидко і без проблем його знайти. Номерки за столах потрібно красиво оформити щоб вони несли не лише інформаційний характер, а й були красивим декором за весільним столом. Теж саме і з посадковими картками, їх також потрібно оформити в обраному стилі. Щоб гості швидко та зручно розмістились за святковим столом, варто обрати людину, яка в цьому їм допоможе.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *