Як правильно вибрати жіночу сумочку

Всі ми погодимося з тим, що звичайна сумочка може піднести нас в очах оточуючих в найкращому вигляді, доповнити наш образ, підкреслити індивідуальність і навіть скорегувати якісь недоліки нашої фігури. Сумка – один з необхідних предметів аксесуара, до якого немає байдужих жінок, вона вас зробить або елегантною, або все зіпсує. Все вибирають сумку на свій смак. Але можливо, не всі знають, яких принципів необхідно дотримуватися при виборі, щоб сумка і подобалася вам, і була б дуже доречна до вашого туалету і фігурі. І головне запам’ятайте, що вміння гармонійно поєднувати аксесуари з одягом відрізняє елегантну жінку від «просто модниці».

Як ви думаєте, чи залежить розмір вашої сумочки від вашого зростання? Так звісно. Чим більше фігура, тим більшого розміру повинна бути ваша сумочка. Дуже забавно буде виглядати жінка маленького зросту з великою сумкою, особливо якщо сумка з лакованої шкіри (будете, як Дюймовочка). Таким жінкам більш підійде сумка середніх розмірів на коротких ручках. Висока жінка буде виглядати трохи незграбно з сумкою на коротких ручках. В цьому випадку сумка великих розмірів вельми до речі.

Якщо ви дама повна, маленька сумка не для вас. Вона буде акцентувати увагу на вашій повноті (яка велика жінка!). Підійде сумка середнього розміру в формі прямокутника або подовжена.

Якщо у вас великі груди і плечі, вам не слід носити маленькі сумочки, особливо під пахвою, краще не акцентувати увагу на великих частинах вашої фігури, тобто в цьому випадку підійде сумка з довгою ручкою (можна носити на плечі).

Якщо у вас великі стегна, перенесіть увагу на верхню частину вашої фігури, візьміть сумочку середнього розміру з короткими ручками або сумочку, яку ви будете носити під пахвою.

Який колір сумочки краще? Це залежить від вашого туалету (не забудьте про взуття). Все добре в гармонії один з одним. Але не забувайте, які кольори вам підходять. Не вибирайте колір тільки тому, що сьогодні цього вимагає мода, не піддавайтеся зовнішнім вимогам, якщо ви з цим не згодні. Постарайтеся висловити свою індивідуальність, а не «бути як всі».  Великий вибір діночих сумочок https://emili.com.ua/zhenskie-sumki/

Ніщо так не прикрасить ваш туалет, як добре підібране поєднання взуття та сумки. Деякі жінки прагнуть мати велику кількість сумок (на всі випадки життя), іншим доводиться порівнювати бажання з можливостями. Але і в тому і в іншому випадку у вас повинна бути обов’язково одна сумочка класичного типу.

Не носіть сумочки з бісеру з сукнею, розшитим бісером, або оксамитові сумочки – з оксамитовим сукнею. Сумочки з бісеру підійдуть до сукні з оксамиту, а сумочки з оксамиту – до сукні з бісером.

Жінку можна дізнатися по її сумочці і по тому, як вона носить цю сумочку. Зверніть увагу, що сумка великих розмірів виявляється типова для енергійних і діяльних жінок, сумки класичної форми вибираються жінками також діяльними, але в той же час елегантними, витончені сумочки – для витончених жінок. І багато іншого можуть розповісти про нас наші сумочки – про те, які ми організовані або надмірно емоційні, замкнуті або відкриті, незалежні або невпевнені в собі.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *