Як правильно замовити весільний торт

Як правильно замовити весільний торт

Весільний торт на весіллі вже давно не є просто солодким лакомством, він є особливою частиною весільної церемонії. На його урочистий вихід чекають усі гості – від самих наймолодших гостей до самих поважних. Тому, коли при плануванні весілля, постає питання вибору весільного торта, потрібно віднестись до цього з особливою відповідальністю та ретельно підготуватись перед його замовленням.

Найбільшою популярністю користуються багатоярусні весільні торти. Такі торти, викличуть захват та приємні емоції у всіх запрошених. Весільні фотографії біля такого торта вийдуть не просто красивими, а залишать на довго смачну пам’ять про весілля. 

Як правильно замовити весільний торт
Перевагою такого торта є те, що кожен окремий ярус можна замовити з різними коржами та начинками, тим самим задовольнити смакові вподобання усіх гостей. Оформлення такого торта може бути на будь – який смак. Це можуть бути звисаючі квіти з яруса та ярус, красиві метелики з ніжними крилами, білі голуби чи статуетка наречених на верхньому ярусі… Фантазії кондитера буде де розгулятись на такому весільному торті.

Як правильно замовити весільний торт При замовленні весільного торта самою відповідальною задачею є правильне вирахування ваги торта. Адже якщо замовити замало, буде неприємне осадок від того, що хтось із шановних гостей так і не попробував весільного торта. А якщо замовити забагато, це також не дуже добре. Тому що, торт швидко псується, і якщо не роздати його гостям, то його просто потрібно буде викинути. Цього дуже не хотілось би. Правильним розрахунком ваги торта є 100 – 150 грам на одну людину. Помножте на кількість гостей, та отримаєте загальну вагу торта. 

Як правильно замовити весільний тортСмак та начинка весільного торта – це вибір виключно за індивідуальними смаковими вподобаннями. Але є все ж таки професійні поради кондитерів, до яких варто прислухатись. Коржі для торта потрібно обирати бісквітні або інші ніжні та легкі, а сама начинка має бути легкою та ніжною. Оскільки їжі на весіллі зазвичай дуже багато, а весільний торт виносять перед кульмінацією, коли вже всі гості ситі. І для того, що гості не обтяжували свій шлунок  і таки змогли попробувати весільного торта, він повинен бути легким. Якщо ж замовити «важку» начинку та й самі коржі, то є певний ризик, що багато гостей просто відмовляться скуштувати шматок торта. 

Розпочинати пошуки кондитера, який буде займатись випічкою, потрібно не менш як за місяць. На цей момент вже повинен бути складений точний список запрошених гостей. А сам торт на весілля замовити не раніше як за 2 – 3 години до винесення.

Вибір кольору весільного торта є лише вибором наречених. Варто врахувати, якого кольору буде бенкетний зал та все весільне оформлення. Весільний торт має красиво доповнювати всю весільну церемонію, і бути красивим доповненням її. Квіти, якими прикрашають весілля, можна також використати в оформленні весільного торта.

Також наречені повинні подбати про красиве оформлення ножа для розрізання торта. Адже ритуалу розрізання нареченими весільного торта, приділяється особлива увага, яка буде зафіксована як на весільних фотографіях, так і на весільному відео.