Як прикрасити стіл з допомогою карвінгу

10 лютого

Виходячи заміж, будь-якій дівчині хочеться, щоб день весілля став самим незабутнім і неповторним моментом в її житті. Тому при підготовці до весільної церемонії дрібниць не буває. Апофеозом весілля стає святковий банкет, який проходить в вишукано декорованому залі розкішного ресторану. При цьому оформлення весільного столу стає окремим завданням, рішення якої все частіше доручають професіоналам. Одним з популярних варіантів декорування банкету є карвінг, який являє собою фігурне різьблення по овочах і фруктах. Сьогодні карвінг-композиції користуються заслуженою популярністю, адже завдяки таким кулінарним прикрасам весільний стіл запамятається гостям не тільки стравами, але й оригінальним святковим антуражем.

Тим, хто вирішив прикрасити святковий банкет за допомогою карвінгу, рекомендації весільного порталу «Моє весілля» стануть в нагоді.

Трохи історії

Мистецтво карвінгу бере початок з Китаю, однак розвиток воно отримало в Таїланді, де на протязі довгого часу вирізання фігурок було заняттям для вищих верств суспільства. При цьому найчастіше в Таїланді перевагу віддавали рослинним орнаментами, а в Китаї і Японії, куди згодом проник карвінг, - тваринам і ієрогліфів.

Поступово мистецтво вирізання фігур почало поширюватися і в Європі, проте спочатку не дуже користувалося популярністю. Більш того - часом таке марнотратство викликало в європейських умах швидше нерозуміння, ніж схвалення і інтерес.

Проте у міру розвитку мистецтва сервіровки страв і святкового оформлення приміщень карвінгом почали цікавитися і все активніше його застосовувати. Сьогодні як в європейських, так і в українських ресторанах можна зустріти витончені фігури з овочів і фруктів, орнаменти й цілі композиції, які радують око і нерідко стають родзинкою всього весілля.

Як прикрасити стіл з допомогою карвінгу

Весільний карвінг

Оформлення столу за допомогою карвінгу особливо актуально, якщо весілля намічене на літній період. Літо - сезон овочів і фруктів, тому використовувати їх у весільному декорі більш ніж доречно. Одним з найпопулярніших матеріалів для карвінгу є кавун, який ідеальний для вирізання самих різних фігур і композицій. З цієї величезної ягоди майстри навчилися створювати гігантські конструкції, оригінальні вази і навіть цілі картини.

Втім, для карвінгу підійдуть навіть самі звичайні овочі та фрукти: яблука, груші, огірки, морква або гарбуз.

З їх допомогою створюють екзотичні квіти, розкішні троянди, жар-птицю, пальму або фруктові кошики. За бажанням можна вирізати ініціали молодят і навіть зобразити їх портрети. При цьому чим більше різноманітних овочів і фруктів використовується, тим яскравіше і оригінальніше вийде композиція.

При оформленні столу для весільного банкету залишається лише визначитися з тематикою. На Ваше замовлення майстри створять фруктові та овочеві шедеври в певному стилі, наприклад, морському, гавайському, романтичному або квітковому.

Як прикрасити стіл з допомогою карвінгу

Карвінг своїми руками

Мистецтву карвінгу вчаться роками, деякі професіонали володіють власними секретами та використовують на різні випадки набори спеціальних інструментів. Однак нескладні композиції можна створити і своїми руками. Для цього необхідно лише трохи художньої майстерності і фантазія. А кілька простих порад від весільного порталу «Моє весілля» напевно знадобляться новачкам-любителям.

Перш за все Вам будуть потрібні спеціальні ножі, які повинні бути обовязково гострими, щоб розрізи були рівними і красивими. А для того, щоб фігури з овочів і фруктів здавалися більш обємними, надрізи по-можливості роблять під прямим кутом.

Важливе значення має підбір фруктів і овочів для карвінгу: потрібно, щоб вони були свіжі, при цьому не перезрілі і не мякі.

Таким чином, карвінг - не тільки оригінальна і актуальна прикраса весільного столу, а й чудовий десерт, який напевно припаде до смаку більшості гостей. Втім, сьогодні існує так багато різноманітних варіантів прикраси святкового столу, що композиції з овочів та фруктів можуть також стати лише одним з елементів основного декору. Головне, щоб в сукупності все виглядало гармонійно і елегантно доповнювало одне одного, вносячи шарм і вишуканість в святкове оздоблення.

Переглядів: 153