Як вибрати свої перші ювелірні прикраси.

Незалежно від того, ставишся ти до коштовностей як до способу вкладення грошей або як до улюблених іграшок, в них потрібно вміти розбиратися. Хоча б трохи. Ось кілька базових понять, які тобі в цьому допоможуть.

Купити ювелірні прикраси в Києві можна просто та без жодних зусиль. Ювелірні прикраси чудово підійдуть як подарунок на весілля, заручини або хрестини. Вибираючи ювелірні прикраси, варто підкреслювати характер людини.

Як вибрати свої перші ювелірні прикраси:

  1. Не треба купувати річ, яка сподобалася тобі на рекламному зображенні або на вітрині. Ювелірну прикрасу обов’язково треба міряти. І, можливо, не один раз.
  2. Краще не купувати нічого великого, яскравого. І не потрібно прагнути купити багато.
  3. Перша річ повинна бути такою, яку хочеться і можна носити кожен день.
  4. Прислухайся до своїх почуттів – ювелірна прикраса має викликати в тобі відчуття тривожності, внутрішнього трепету.
  5. Кільця ніколи не виходять з моди. Але якщо ще кілька років тому зірки воліли кольє, то сьогодні набагато популярніше сережки. Створення діамантового гардероба я б теж радила почати з сережок. Вони дійсно тебе прикрасять. І на них відразу звернуть уваги, адже вони знаходяться близько до обличчя.
  6. Всі жінки хочуть отримувати коштовності в подарунок, але свою першу ювелірну прикрасу потрібно неодмінно вибрати самій, не покладаючись на чужий смак, пристрасті і фінансові можливості.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *