Яскраве та стильне весілля в жовтому кольорі

Яскраве та стильне весілля в жовтому кольорі

Для того щоб весілля залишило в пам’яті лише теплі та світлі спогади, його варто оформити в жовтому кольорі. Цей колір випромінює тепло, радість, він насичений життєвою силою та дарує людям тепло та ласку. Не варто зважати на те, що дехто вважає цей колір кольором розлуки, жовтий колір вважається кольором достатку та благополуччя. Весілля, зроблене з використанням жовтої палітри кольорів, буде дарувати позитив всім оточуючим. Яскраве та стильне весілля в жовтому кольорі

Наречена у своє образі може використати жовті вкраплення чи 
акценти. Це може бути яскрава жовта біжутерія, оригінальний манікюр або ж насичено жовті туфлі. Білосніжне весільне плаття нареченої гармонічно поєднується з жовтим кольором, тому така наречена буде виглядати стильно, ефектно та яскраво.  

Головний аксесуар нареченої – весільний букет. На яскравому жовтому весіллі він також повинен бути яскравим. З квітів можна обрати прості, і водночас ефектні соняхи. Вони будуть нести в собі силу сонця. Гербери, нарциси, ромашки, жовті орхідеї та тюльпани, всі ці квіти будуть гармонічно оформлювати весільний букет нареченої.

Після вибору квітів для весільного букету нареченої, варто замовити бутоньєрку для нареченого. Гармонічно вона буде виглядати, якщо її зробити з тих же самих квітів що і букет нареченої.

Для нареченого також варто продумати деталі в його образі. Класичний строгий костюм він може розбавити яскраво жовтою краваткою чи метеликом.

Дружбам та дружкам на весілля також варто подбати про власний дрескод. Подружки можуть обрати жовті плаття однакового покорою, або ж використати однакові жовті аксесуари. Чоловіча половина свідків на весіллі може одіти світлі костюми та поєднати їх з яскравими жовтими краватками. Яскраве та стильне весілля в жовтому кольорі

Весільний кортеж відіграє немалу роль в загальній атмосфері весілля. Його декорування красиво відбивається не лише на весільних фотографіяї та відео, а й у пам’яті запрошених гостей. Тому декорування весільного кортежу повинне бути витримане в запланованому жовтому кольорі. Це можуть бути жовті ленти, банти і т.п. Вироблені з живих квітів красиві квіткові композиції гармонічно поєднаються з вибраною флористикою. Адже можна використати ті ж самі квіти, що і в загальному оформленні весілля.

Без чого точно не може обійтись весілля, це без солодощів. Важко уявити традиційне весілля без весільного торта. Весільний торт є не лише смачним доповненням на весілля, а й його окрасою. Традиційно його оформлюють в білому кольорі, але якщо заплановане весілля в сонячному кольорі, то й торт має випромінювати тепло та світло. Красиві жовті ленти, неповторні квіти або ж ніжно-жовті метелики можуть бути відтворенні на весільному торті. Досить популярними сьогодні солодощами, які замовляють на весілля, є  капкейки. Які також оформлюються з дотриманням кольорової гамми весілля.

Весілля в жовтому кольорі ідеально підійде для наречених, які по життю є веселими, світлими та радісними. Жовтий колір символізує тепло, радість та світло.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *