Яскраве весілля з магічними кольорами

Яскраве весілля з магічними кольорами

Завжди весілля було найважливішим знаковим моментом у житті людей. І все люди прагнуть, щоб про цю подію залишилися самі яскраві, барвисті і приємні спогади. Яскравість і барвистість в прямому сенсі визначається вибором гідного святкового інтер’єру.

Дуже часто стиль створюється просто за рахунок освітлення. Адже за допомогою підібраного світла будь-який предмет може чарівним чином перетворитися, звідкись може з’явитися незвичайне витонченість. Але може бути і навпаки – при неправильно підібраному освітленні навіть шикарне весільне плаття може виглядати тьмяно і без смаку.

Звичайно ж, немає нічого романтичніше свічок. Живий вогонь в будь-якій обстановці має магічну дію, створює теплу оригінальну атмосферу. Однак не завжди відкритий вогонь зручний і безпечний в громадських місцях, і йому на заміну існує величезна кількість оригінальних дизайнерських рішень.

Основне освітлення може бути створено різними способами. Наприклад, існують світильники у формі квітів. Весілля за визначенням не може бути без квітів, і квіти, які створюють освітлення, ніколи не будуть зайвими. В принципі, можна розраховувати на будь-який бюджет. Можна вивчити ціни на вбудовані світильники в стилі Флористика, і підібрати доступний спосіб створення подібного освітлення.

Різні гірлянди і вогники завжди прекрасно створюють святкову атмосферу. Світлодіодні лампочки по периметру приміщення, кутах меблів, ніжок стільців створять дуже витончені акценти, виділяючи певні значущі місця в залі.

Останнім часом дуже популярними стали тематичні весілля. Якщо ваше весілля буде відбуватися в стилі якоїсь певної тематики, то завжди можна підібрати відповідні світильники. Вони можуть бути самих різних кольорів, форми, інтенсивності світла, головне щоб світильники вписувалися в загальну картину весілля.

Дивовижними світловими ефектами володіють вітражі. Через витончено підігнані один до одного кольорові скельця світло проникає особливо чарівним чином, створює в приміщенні гру м’яких пастельних кольорів. І це справедливо не тільки для величних соборів, але і для сучасних приміщень. Прикладом дизайнерських рішень можуть служити вбудовані світильники в стилі Тіффані.

Якщо весілля проходить під відкритим небом, то після заходу сонця буде потрібно багато додаткового світла. Світильники по периметру тераси і на гілках дерев будуть прекрасним способом освітлення.

Ну і, звичайно ж, кульмінацією повинен стати феєрверк або запуск небесних ліхтариків, а може і приголомшливе фаейршоу.

Залиште свій коментар


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *