Заміські ресторани для весілля

Заміські ресторани для весілля

Бажання багатьох пар втекти від міських урбаністичних пейзажів ближче до природи цілком природно. Проте, тут є як свої очевидні плюси, так і трохи менш очевидні мінуси. І якщо ви маєте намір організувати своє весілля за містом, то спершу обов’язково вивчіть всі підводні камені цієї затії.

Все весілля на одній локації – такий підхід до організації свята стрімко набирає популярність, а заміські майданчики розвиваються і надають все більше послуг. Як не загубитися в цьому розмаїтті і знайти ідеальне місце для весілля? Ми допоможемо розібратися, на що варто звернути пильну увагу і до чого потрібно бути готовим, щоб весілля за містом пройшло без різних нюансів.

Відразу обмовимося, що тематика заміських ресторанів Києва для весілля, як і ресторану в місті, може бути різною. А ось садиба – це завжди старина, вражаюча архітектура і розкішне внутрішнє оздоблення. Тут все дихає історією і нагадує про дворянський рід, колись володіла цим родинним гніздом. Така локація підійде не для кожного весілля, але якщо стиль вашого торжества близький до класики, Шеббі шику, гламуру, тоді інтер’єри садиби цілком можуть стати тією константою, навколо якої розгорнеться вся весільна концепція і декор.

Красива локація. Явна перевага майданчика за містом – близькість до природи і чудові пейзажі, що оточують вас усюди. Тут і живописні водойми, і зелені галявини, і казкові ліси… Все це створює особливу атмосферу вашого весільного дня, наповнює вашу історію важливими деталями, про які ви будете з теплотою згадувати довгі роки. А ще свіже повітря, багато світла і неймовірне відчуття свободи і без зайвих людей, яке так рідко можна знайти в межах міста. І кожне весільне фото без праці стане шедевром завдяки прекрасним природним декораціям!

Простір для гостей. Гості на весіллі не обмежені стінами ресторану і можуть піти прогулятися, подихати повітрям, охолонути від танців і веселощів в будь-який момент. Поки закохані фотографуються, можна оглянути околиці і просто відпочити від суєти весільного дня. Старшому поколінню може знадобиться свіже повітря і відпочинок від шуму і гучної музики – для цього ідеально підійде облаштована на вулиці лаунж-зона для гостей.

Можливість поєднати виїзну церемонія та бенкет на одній площадці. Як правило, у заміського ресторану завжди є гарна площадка під відкритим небом, де пара може провести урочисту церемонію. Те саме можна сказати і до заміських садиб, де все дихає старовиною і романтикою минулої епохи – це чи не ідеальні декорації для ваших весільних клятв? А після офіційної частини молодятам і гостям не потрібно витрачати час на дорогу, адже банкет відбудеться буквально за два кроки, що не може не радувати.

Можливість без проблем влаштувати яскравий фінал весілля. В межах міста буває складно узгодити феєрверк або масштабне фаєр-шоу, а підготувати відкритий і безпечний майданчик для такого яскравого фіналу вашого весілля за містом – простіше простого.

Віддаленість від міста. Подібні локації, як правило, знаходяться на достатньому віддаленні від міста – від пари десятків до сотні кілометрів. Це потрібно обов’язково враховувати, складаючи таймінг весільного дня. Закладайте необхідний на дорогу час, щоб встигнути провести збори без поспіху і не запізнитися на урочисту реєстрацію. Незайвим буде також вказати в запрошеннях час, необхідний на дорогу, щоб ваші гості теж були підготовлені.

Корки. Крім переліченого часу на саму дорогу, вас можуть уповільнити пробки. Намагайтеся уникнути найбільш завантажених годин для виїзду з міста і неодмінно плануйте час на дорогу з невеликим запасом на випадок корка або інших форс-мажорних обставин.

Дорога вартість доставки. Будьте готові до того, що витрати на весілля збільшаться, адже все необхідне для весілля необхідно доставити, а доставка за місто завжди дорожча. Декор, квіти, солодкий стіл та весільний торт – все це вимагає транспортування. Плюс вам швидше за все доведеться сплатити таксі для всіх весільних фахівців і артистів, що не надто власним авто, або доплатити певну суму до стандартної вартості їх послуг за віддаленість весільної майданчика.

Обов’язковий транспорт для гостей. Коли весілля проходить далеко від міста, транспорт для гостей також стає необхідною статтею витрат. Буде це кортеж або мікроавтобуси, а може, їх поєднання – тут кожна пара вибирає для себе. Як би там не було, організовано і в один час доставити всіх гостей до місця святкування – такий варіант заощадить всім нерви, буде дуже зручним і покаже турботу пари про своїх гостей.

Ймовірність поганої погоди. Якщо ви плануєте церемонію або банкет під відкритим небом, то погодні умови стануть тією непереборною силою, від якої буде цілком і повністю залежати ваше свято. Ні в якому разі в цьому питанні не можна покладатися на авось: завжди повинен бути план Б, який гарантує вам, що свято відбудеться в будь-яку погоду і, звичайно ж, пройде на відмінно. Тут не обійтися без допомоги досвідченого організатора весіль. Грамотний фахівець підкаже, як підстрахуватися на випадок негоди, придумає, куди можна перенести вашу церемонію без шкоди для загальної концепції, а також запропонує альтернативні розваги всередині приміщення, щоб гості не нудьгували.